Zawieszka wibrująca Żyrafa TinyLove

 Zawieszka wibrująca Żyrafa to pełna niespodzianek zabawka stymulująca prawidłowy rozwój dziecka, wspomaga koordynację wzrokowo-ruchowa i rozwój zdolności motorycznych.

Chwilowo niedostępny

Zawieszka wibrująca Żyrafa jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Zawieszka wibrująca Żyrafa w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną a skutkiem działania. 

Przy potrząsaniu, zabawka wydaje intrygujące dźwięki, wspomagając rozwój słuchu oraz pobudza ciekawość dziecka przez grzechotanie, wibracje i szeleszczący materiał, z którego jest wykonana.

Wibrująca i grzechocząca Żyrafa to zabawka rozwijająca zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Bogata kolorystyka i różnorodne materiały, z których jest wykonana pomagają rozwijać zmysł wzroku i dotyku maluszka. Zabawka daje się łatwo przymocować do wózka, maty edukacyjnej, czy też fotelika samochodowego. 

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów. 

Wszystkie produkty firmy TINY LOVE posiadają pozytywną opinię Instytutu "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka", atest PZH a także rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Zdjęcia: