Zawieszka piszcząca Krokodyl K`sKids

Bezpieczny zabawny Krokodyl z piszczącym brzuszkiem, 4 miękkimi gryzakami to zabawka dla niemowląt którą można też swobodnie zawiesić w wózku, łóżeczku, macie czy foteliku samochodowym. Uczy rozpoznawania kolorów, dźwięków oraz wspomaga rozwój zmysłu dotyku, małej i dużej motoryki

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

19.00 zł

Promocja! stara cena: 29 zł

Pluszowy Krokodyl to zabawka zarówno do zawieszania jak i do zabawy dla dziecka już siedzącego samodzielnie.

Zabawka jest różnokolorowa i uszyto ją z materiałów o różnej fakturze tak by wspomagała naukę kolorów i rozwijała zmysł dotyku.

Niemowlę, gdy zabawka jest zawieszona wyciąga do niej rączki i uczy się chwytać doskonaląc ruchy rączek i paluszków.

Zabawka jest wyposażona w 4 kolorowe miękkie gryzaki o chropowatej powierzchni. 3 z nich są zawieszone na dole zabawki a jeden bardzo duży pełni tez rolę uchwytu do zawieszania. Dołączone gryzaki to nie tylko zabawki ale też mają poważne zadanie do spełnienia - pomagają Maluszkom przetrwać trudny okres ząbkowania. Gryzaki mają chropowate wypustki o różnych wzorach zachęcając Maluszka do gryzienia i tym samym dziecko doskonale masuje sobie obolałe dziąsła.

Zabawka jest wyposażona w piszczek który po naciśnięciu brzuszka Krokodyla uwalnia przyjemny dla ucha, delikatny dźwięk co uczy dziecko rozpoznawania dźwięków. 

Zabawkę można prać.

wiek: 3m+
materiał: plusz
wymiary: szer. 15 x wys. 25 x dł. 11,5
waga produktu z opakowaniem: 0.30kg

Zdjęcia: