Zawieszka Jeż Lamaze

Bogato wyposażona, bardzo kolorowa maskotka wykonana z miękkich materiałów o różnej fakturze wspomagająca rozwój zmysłu wzroku, słuchu,, motoryki poprzez zachęcanie do chwytania i uczy rozpoznawania kolorów

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

25.00 zł

Zabawka posiada mnóstwo elementów, które zainteresują maluszka. Dzieci uwielbiają bawić się różnymi tasiemkami i wszywkami, którymi nasza maskotka jest "najeżona". Zabawka została zaprojektowana tak, by maleńkie dziecko leżąc na wznak mogło widzieć czarno-białe kolory na brzuszku zawieszki. Nieco starsze zaś - trzymajac w rączkach pluszaka mogły odkrywać bogactwo jego wyposażenia. Posiada on bowiem mnóstwo szeleścików, które znajdują się na całym ciele i w łapkach zwierzątka, a w główce ukryty jest piszczek. Aby ulżyć obolałym dziąsełkom maluszka w okresie ząbkowania maskotka posiada jeszcze mięciutki gryzaczek w ksztalcie listka i zawieszkę, która może też pełnić rolę twardego gryzaka.

Wszystkie te elementy z pewnością zainteresują maluszka i sprawią, że Jeżyk stanie się ulubioną zabawką Twojego maluszka w której za każdym razem będzie odkrywał mnóstwo nowych, ciekawych elementów.

Dzięki temu jeżyk nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając:

• zmysł wzroku: poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów

• zmysł słuchu: poprzez dźwięk i elementy szeleszczące

• zmysł dotyku: przez dotyk różnorodnej faktury i struktury materiału.
.

Zdjęcia: