Zagadki CzuCzu

Zagadki CzuCzu to fantastyczna książeczka dla dzieci w wieku 2-3 lat, która zawiera 150 edukacyjnych zabaw w pytaniach i odpowiedziach.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: CzuCzu

15.00 zł

Zagadki CzuCzu to mała książeczka, która mieści się w podręcznej torebce czy nawet w większej kieszeni. Zawiera 150 rozwijających zabaw które pomagają odkrywać świat w pasjonujący sposób nie tylko w domu z rodzicami czy rodzeństwem ale też podczas jazdy samochodem, pociągiem czy nawet spaceru.

.Rozwiązując zagadki CzuCzu z dziećmi, wspieramy je w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia oraz ćwiczymy ich spostrzegawczość i koncentrację.

Zagadki CzuCzu to fantastyczna książeczka dla dzieci w wieku 2-3 lat która pozwala:

- odkrywać świat w pasjonujący sposób
- rozwijać umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia
- ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację
- poszerzać wyobraźnię 

Zagadki CzuCzu to doskonały sposób na poszerzanie wyobraźni, także dla dorosłych! 

Książeczka zawiera 50 stron

Wiek: 2-3 lata. 

Wyprodukowane w Polsce
 
 Doskonale nadaje się na prezent
 
CZU CZU jest innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci. Książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek CZU CZU pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim – bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!

W przygotowaniu wszystkich książeczek bierze udział zespół pedagogów i psychologów rozwojowych; z wydawnictwem współpracują także wspaniali ilustratorzy o dziecięcej, nieograniczonej fantazji. Dzięki wiedzy i kreatywności całego zespołu wydawane przez CZU CZU książeczki i zabawy wspomagają rozwój malucha na pięciu głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zapraszamy do zabawy z udziałem małego bohatera – CzuCzu. Proponowane przez CZU CZU kreatywne i edukacyjne zestawy, gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób.


W każdej z nich znajdziemy 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają odkrywać świat w pasjonujący sposób.

Zdjęcia: