Wibrujący Skarpetkowy Pajączek zawieszka Lamaze

Bezpieczna, trwała, miękka wibrująca zabawka Skarpetkowy Pajączek z grzechotką w główce i gryzakiem jest wykonany z różnokolorowych materiałów zaopatrzona w klips umożliwiający zawieszanie jej zarówno w wózeczku, łóżeczku, macie czy foteliku samochodowym

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

32.00 zł

Edukacyjny pajączek, który wibruje po pociągnięciu za kółeczko a każda z jego 8 skarpetek jest wykonana z innego materiału.
Szeleszczące elementy, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy pobudzając i wspomagając przy tym rozwój
zmysłu wzroku i słuchu.


https://youtu.be/BRxTCxu9rbk
Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zawieszenie jej w macie edukacyjnej, wózku, łóżeczku czy foteliku samochodowym. 
Bajecznie kolorowa, mięciutka, pełna różnych faktur zabawka będzie bawić maluszka, stymulować rozwój jego zmysłów oraz wspomoże rozwój ruchowy dziecka.

Wiek dziecka: 0m+ 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singe. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: