Wesoły dinozaur książeczka z maskotką i zawieszką Lamaze

 Mięciutka książeczka z zawieszką i dołączoną maskotką, z którą opowiesz dziecku historyjkę o przygodach Wesołego Dinozaura

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

33.00 zł

Książeczka pluszowa z Torinem to kolorowa zawieszka w formie książeczki wykonana z miękkiego materiału.
 Książeczka  opowiada historyjkę Wesołego Dinozaura - malutkiego Torina, który mieszka sobie w kieszonce na okładce książeczki.
Oglądając historyjkę obrazkową, dziecko pobudzi wyobraźnię a my możemy snuć opowieści o niezwykłych przygodach Wesołego Dinozaura. Ciekawy kształt książeczki z dziurkami w stronicach pozwala wędrować maskotce po poszczególnych krainach i bawić się z dzieckiem w A - ku ku. 

Różne struktury i kolory oraz piszczek w główce maskotki zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku, dotyku i słuchu. 

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce, który pełni też rolę twardego gryzaka, pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy jak również zamiennie do maty edukacyjnej.  

Wymiary: 16cm x 18cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE 

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer.
LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki.
Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: