Wesołe Małpki zawieszka do wózka Lamaze

Interaktywna zawieszka Wesołe Małpki na której znajdują się obracające się grzechoczące małpki, które mają rozciągliwe sprężynujące nóżki.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

59.00 zł

Małpki mają uśmiechnięte buzie, śmieszne uszka i nóżki idealne do ciągnięcia i gryzienia. Kiedy maluch zacznie nimi poruszać bądź je obracać, zaczną delikatnie grzechotać. Dzięki wygodnemu uchwytowi zabawkę można zawiesić w wielu miejscach: na wózku, łóżeczku (zabawka rozciąga się do ok 40cm więc nie mozna jej rozciągnąć w poprzek łóżeczka), foteliku samochodowym czy macie edukacyjnej z pałąkiem.
Odpowiednio dobrana kolorystyka i delikatne dźwięki grzechotania będą stymulować zmysły dziecka, przyczyniając się do jego rozwoju intelektualnego. Zabawka z pewnością zachwyci każdego maluszka i będzie jednym z jego pierwszych kompanów do zabaw i odkrywania świata!

zabawka bez ograniczeń wiekowych 0m+
długość zabawki: ok. 40 cm

wymiary opakowania: 32cm x 24cm x 8cm 


 Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu:
- wózek
- nosidełko
- fotelik samochodowy 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE. 

Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: