Uniwersalna poduszka MAX MONOGRAM

Uniwersalna poduszka MAX wypełniona granulatem zapewni Ci komfort podczas ciąży i po porodzie np. podczas karmienia niemowląt

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MONOGRAM

69.00 zł

Uniwersalna poduszka MAX pomocna przyszłej mamie w okresie ciąży i po porodzie. 

Doskonale też sprawdza w okresie karmienia piersią oraz zabezpieczania i podpierania niemowląt.  
Uniwersalna poduszka MAX ma mięciutki, welurowy, zdejmowany pokrowiec zapewniający komfort i wygodę, który łatwo można zdjąć i uprać w pralce. 

Poduszka Uniwersalna Max jest wypełniona granulatem styropianowym, idealnie dopasowuj się do kształtu ciała. Może być dowolnie formowana i spełniać wiele funkcji.

Kobietom w ciąży ułatwia przyjęcie odpowiedniej, wygodnej pozycji w czasie odpoczynku, dzięki czemu minimalizuje obciążenie kręgosłupa i zmniejsza ból pleców.  Jest na tyle długa, że w czasie snu na boku może stanowić wygodne podparcie na całej długości ciała.
Leżąc na boku można podeprzeć nią brzuch lub dolne partie pleców, wkładając jednocześnie drugi koniec poduszki między kolana. Zapewni to najbardziej komfortową pozycję, szczególnie zalecaną w drugiej połowie ciąży.
W pozycji siedzącej poducha jednocześnie podeprze odcinek lędźwiowy kręgosłupa i spełni rolę podłokietników, co skutecznie odciąży ramiona i kark.
Wygodna i funkcjonalna dla dziecka w każdym wieku: do zastosowania przy karmieniu piersią lub butelką, jako blokada na krawędzi łóżka lub podparcie w czasie wypoczynku.

Niezastąpiona dla wszystkich, którzy cenią wygodę i dbają o kręgosłup.

Zdjęcia: