Układanka z uchwytami Samoloty drewniana Planes Eichhorn

Ekologiczna bezpieczna drewniana układanka Samoloty z uchwytami mocowanymi do poszczególnych obrazków to doskonała zabawka edukacyjna dla dzieci już od 12 miesiąca życia

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Simba

22.00 zł

Układanie puzzli zapewnia doskonałą kreatywną zabawę. Jest to obrazek z filmu dla dzieci Disneya z 7 wyjmowanymi samolotami.

Podczas układania dziecko poznaje kształty, kolory, rozwija wyobraźnię, uczy się szybkiego reagowania i kojarzenia gdyż musi dopasować kształty samolotów w poszczególne miejsca.

Układając puzzle dzieci się wyciszają i uczą cierpliwości.

Układanka jest wykonana z drewna najwyższej jakości a przy tym są bezpieczne i przyjazne dzieciom. 

Układanka jest zapakowana w bardzo ładne pudełko więc doskonale nadaje się na prezent.

Simba to niemiecka firma, jeden z największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek. Simba tworząc zabawki z najwyższych jakością materiałów dba, by zabawki rozwijały zdolności manualne i kreatywne myślenie dzieci.
Od 1998 członkiem grupy Simba stała się firma Eichhorn specjalizująca się w tworzeniu ekologicznych, drewnianych zabawek charakteryzujących sie prostotą działania, solidnością wykonania oraz wspomagających holistyczny rozwój dziecka.
Drewniane puzzle z uwielbianej przez dzieci bajki "Samoloty". Doskonała zabawa podczas której rozwijają się zdolności manualne. Uczą cierpliwości i dokładności.
Stwórz SAMOLOT z 7 elementów!
Wymiary układanki:  30cm x 22,5cm.
Wymiary opakowania: 35cm x 31cm

Wiek: 2 lata +

Zabawka jest rekomendowana dla dzieci od 2 roku życia jednak dzięki uchwytom mocowanym do poszczególnych obrazków dopasowywać je mogą nawet roczne dzieci - taka jest opinia naszych klientow. 

Zdjęcia: