Tęczowy Tukan zawieszka Lamaze

Piszczący Tęczowy Tukan to wesoły, niezwykle kolorowy ptaszek z grzechoczącym kółeczkiem, szeleszczącymi skrzydełkami i mnóstwem tasiemek.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

39.00 zł

Tęczowy Tukan z kółeczkiem do zawieszania to doskonała zabawka dla każdego Maluszka. 

Zabawka jest uszyta z materiałów wysokiej jakości o różnorodnej strukturze co pozwoli dziecku rozwijać zmysł dotyku.

Bogactwo kolorów - poczynając od czarno-białego brzuszka, który dziecko zobaczy najszybciej gdy zabawka będzie zawieszona na macie czy w łóżeczku aż do pełnej palety barw - doskonale wpłynie na rozwój zmysłu wzroku.  

Stymulację narządu słuchu dziecka zapewni zaś dźwięk grzechoczących koralików i dźwięk piszczka umieszczonego w główce ptaszka.

Dużo małych elementów - nóżki ptaszka, skrzydełka i wspaniały ogon składający się z pęku tasiemek, kółko z koralikami i... czubek - zachęcą Maluszka do sięgania po zabawkę a więc do rozwoju małej i dużej motoryki.

Kółko z koralikami oraz kółko do zawieszania to jednocześnie twarde gryzaki, które niewątpliwie pomogą dziecku przetrwać trudny okres ząbkowania.  

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od narodzin aż do 2-go roku życia.

Wysokość zabawki bez zawieszki i ogonka: 17cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  


Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: