Puzzle Układam Robaczki CzuCzu

Układam Robaczki to zestaw 5 obrazków składających się z 4 dużych puzzli

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: CzuCzu

13.00 zł

Układam Robaczki CzuCzu to zestaw 5 bardzo kolorowych obrazków do ułożenia . Każdy z nich składa się z 4 dużych puzzli doskonale pasujących do małej rączki. Ułóżcie więc znane robaczki lub wymyślcie całkiem nowe gdyż elementy poszczególnych obrazków pasują do siebie, więc można je wymieniać.

Bzyk! Bzyk! Co to za robaczki?
Małe, śliczne  stworzonka bawią się na łące.
Zapraszamy do zabawy z udziałem naszego małego bohatera – CzuCzu.
Proponowane przez nas kreatywne i edukacyjne zestawy,
gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób. 

Zabawa w układanie puzzli rozwija zdolności manualne, kreatywność i spostrzegawczość. Jest świetnym sposobem na wspólną zabawę z maluchem.
W zestawie znajdziemy 5 dużych czteroelementowych układanek (20 puzzli).

Wymiary opakowania: 17 x 13,5 x 4,5 cm
Wiek: 2+

Wiek: 18m+


 Wyprodukowane w Polsce
 
 Doskonale nadaje się na prezent
 
CZU CZU jest innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci. Książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek CZU CZU pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim – bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!

W przygotowaniu wszystkich książeczek bierze udział zespół pedagogów i psychologów rozwojowych; z wydawnictwem współpracują także wspaniali ilustratorzy o dziecięcej, nieograniczonej fantazji. Dzięki wiedzy i kreatywności całego zespołu wydawane przez CZU CZU książeczki i zabawy wspomagają rozwój malucha na pięciu głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zapraszamy do zabawy z udziałem małego bohatera – CzuCzu. Proponowane przez CZU CZU kreatywne i edukacyjne zestawy, gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób.

Zdjęcia: