Puzzle do układania na podłodze Puf Puf Cyferki CzuCzu

Puzzle Puf Puf Cyferki to zabawka edukacyjna doskonale dopasowana do małych rączek do układania na podłodze. Duże wytrzymałe elementy pozwalają nawet małym dzieciom układać obrazek na podłodze.

Chwilowo niedostępny

Puzzle Puf Puf Cyferki, oprócz nauki liczenia, to zabawa edukacyjna świetnie ćwicząca zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową.

W wyjątkowym, długim na 130 cm pociągu, każdy wesoły zwierzak ma swoje miejsce. Aby jednak podróż mogła się rozpocząć, trzeba dobrze policzyć pasażerów i dopasować wagony. Czy pan maszynista już gotowy? Czy silny miś sprosta tak poważnemu zadaniu jak prowadzenie pociągu? Gdzie usiądą harcujące króliki, zabawne świnki, piękne lwy a gdzie skoczne żabki?

Puf! Puf! Cyferkowy pociąg odjeżdża z peronu! Uwaga, odjazd!  

IDEALNA NA PREZENT

Ilość elementów: 22
Długość ułożonego obrazka: 130 cm x 18 cm 

Wymiary opakowania: szer. 33 cm, wys. 14 cm, gł. 7 cm.

Wiek: 3+
 
CzuCzu jest ambasadorem edukacyjnych projektów dla rodziców i dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Produkty na których widnieje CzuCzu, dają Wam gwarancję jakości i świetnej zabawy, połączonej z nauką oraz zdobywaniem wiedzy.

O Wydawnictwie CzuCzu
Jesteśmy innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci.
Nasze książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim – bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!
W przygotowaniu wszystkich książeczek bierze udział zespół pedagogów i psychologów rozwojowych; współpracują z nami także wspaniali ilustratorzy o dziecięcej, nieograniczonej fantazji.
Dzięki wiedzy i kreatywności całego zespołu wydawane przez nas książeczki i zabawy wspomagają rozwój malucha na pięciu głównych płaszczyznach:
społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zdjęcia: