Puzzle Do pary Pojazdy CzuCzu

Do pary Pojazdy to zestaw 6 układanek. Każda z nich składa się z 2 części które należy połączyć w pary budując w ten sposób pojazd.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: CzuCzu

13.00 zł

Puzzle do pary to 6 wesołych pojazdów, które schowały się w pudełku CzuCzu jak w wieeelkim garażu.

Układając puzzle zabawa będzie jednocześnie nauką! Dopasowywanie, szukanie, łączenie puzzli w pary, ćwiczy umiejętność kojarzenia, rozwija koordynację wzrokowo - ruchową oraz poprawia zdolności manualne.

Puzzle do pary Pojazdy to także doskonały pretekst do rozmowy o samochodach. Zwłaszcza chłopcy lubią opowieści o pojazdach w akcji. Układanie puzzli pomaga koncentrować się na zadaniu, uczy wytrwałości, pozwala analizować i syntezować. To świetny pomysł na spędzenie czasu razem.

Brum, brum! Na wakacje z konikiem czy do pracy z krecikiem? Połączcie puzzle w pary. A może ułożycie zupełnie nowe pojazdy?

W zestawie znajdziemy 6 dwuelementowych układanek.

Zapraszamy do zabawy z udziałem naszego małego bohatera – CzuCzu.
Proponowane przez nas kreatywne i edukacyjne zestawy,
gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób. 

Zabawa w układanie puzzli rozwija zdolności manualne, kreatywność i spostrzegawczość. Jest świetnym sposobem na wspólną zabawę z maluchem.

Wymiary opakowania: 17cm x 13,5cm x 4,5 cm

Wiek: 18m+


 Wyprodukowane w Polsce
 
 Doskonale nadaje się na prezent
 
CZU CZU jest innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci. Książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek CZU CZU pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim – bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!

W przygotowaniu wszystkich książeczek bierze udział zespół pedagogów i psychologów rozwojowych; z wydawnictwem współpracują także wspaniali ilustratorzy o dziecięcej, nieograniczonej fantazji. Dzięki wiedzy i kreatywności całego zespołu wydawane przez CZU CZU książeczki i zabawy wspomagają rozwój malucha na pięciu głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zapraszamy do zabawy z udziałem małego bohatera – CzuCzu. Proponowane przez CZU CZU kreatywne i edukacyjne zestawy, gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób.

Zdjęcia: