Puzzle dla najmłodszych Kubuś Puchatek 12el

Wysokiej jakości puzzle w ramce na licencji Disneya Kubuś Puchatek to doskonała układanka dla najmłodszych dzieci

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Dino

15.00 zł

 Puzzle dla najmłodszych Kubuś Puchatek to doskonała zabawka dla kreatywnych Maluszków.  Duże elementy układanki i znane bajkowe postacie zachęcają dziecko do układania obrazka. Układanka jest wykonana z grubej tektury więc doskonale nadaje się dla najmłodszych dzieci. Układanie puzzli rozwija pamięć, spostrzegawczość, kreatywność oraz uczy dokładności i cierpliwości podczas dopasowywania poszczególnych elementów. 

Nie wiem dlaczego producent pisze, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3-roku życia. Układanka nie zawiera bowiem małych elementów które dziecko może połknąć chyba, że pozostawione samo z zabawką może pogryźć poszczególne elementy. Moim zdaniem każda zabawka zanim zostanie oddana małemu dziecku musi być mu przedstawiona przez opiekuna. Pokazanie dziecku zasad zabawy zainteresuje dziecko na długo i sprawi, że będzie do niej chętnie wracać.

Puzzle zostały przetestowane w naszej rodzinie i jestem pewna, że jest to zabawka odpowiednia już dla 2 letnich dzieci. Nasza wnusia świetnie się nimi bawi a dopiero skończyła 2 latka. Najpierw układałyśmy puzzle razem (i nie miała jeszcze skończonych 2 latek) a teraz świetnie się nimi bawi i rozpiera ją duma jak szybko ułoży obrazek.


Ilość elementów - 12 konturowe
Wymiar obrazka po ułożeniu - 36cm x 28cm
Wymiaru opakowania - 36x28x0,5cm

Grupa wiekowa -  3 lat + 

Wysokiej jakości puzzle na licencji Disneya. Producent Dino Toys.

Zdjęcia: