Poznaję Angielski słowniczek obrazkowy CzuCzu

Poznaję Angielski słowniczek obrazkowy to prosty sposób na naukę języka angielskiego w każdym miejscu i czasie.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: CzuCzu

19.00 zł

Mała książeczka, która mieści się w podręcznej torebce czy nawet w większej kieszeni, doskonale nadaje się do nauki języka angielskiego w formie zabawy nie tylko w domu z rodzicami czy rodzeństwem ale też podczas jazdy samochodem, pociągiem czy nawet spaceru.

Na stu stronach niebanalnej książeczki znajdziemy podstawowe słówka i zwroty, które łatwo zapamiętać dzięki kolorowym i zabawnym ilustracjom.

Zabawa z angielskim to również świetne ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości.
Poznaję Angielski to słowniczek obrazkowy, dzięki któremu dziecko w łatwy sposób zapamięta angielskie słówka i zwroty. To świetny pomysł na naukę języka angielskiego w każdym miejscu i czasie.

Obrazkowy słowniczek Poznaję Angielski zapewni świetną zabawę i
Uczy słówek i zwrotów
Ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację
Rozwija umiejętności logicznego myślenia
Pobudza wyobraźnię i kreatywność  

Książeczka zawiera 100 stron.

Słowniczek obrazkowy Poznaję Angielski jest rekomendowany dla dzieci w wieku 5+  

Wyprodukowane w Polsce
 
 Doskonale nadaje się na prezent
 
CZU CZU jest innowacyjnym wydawnictwem specjalizującym się w projektach edukacyjnych dla dzieci. Książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek CZU CZU pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim – bawić się tak dobrze, jak nigdy dotąd!

W przygotowaniu wszystkich książeczek bierze udział zespół pedagogów i psychologów rozwojowych; z wydawnictwem współpracują także wspaniali ilustratorzy o dziecięcej, nieograniczonej fantazji. Dzięki wiedzy i kreatywności całego zespołu wydawane przez CZU CZU książeczki i zabawy wspomagają rozwój malucha na pięciu głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej.

Zapraszamy do zabawy z udziałem małego bohatera – CzuCzu. Proponowane przez CZU CZU kreatywne i edukacyjne zestawy, gwarantują spędzanie czasu z dziećmi w twórczy i ekscytujący sposób.

Zdjęcia: