Podkład antybakteryjny antyalergiczny na materac 60x120 BabyCalin

Ochraniacz, podkład nieprzemakalny, antyalergiczny francuskiej firmy BabyCalin nie przepuszcza wilgoci do materaca i nie pozwala alergenom na wydostanie się z materaca

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BabyCalin

39.00 zł

Ochraniacz, podkład nieprzemakalny, antyalergiczny jest wyprodukowany na bazie technologii Aegis, blokującej przedostawanie się drobnoustrojów przez włókna tkaniny.

Ochraniacz, podkład nieprzemakalny, antyalergiczny spełnia podwójną funkcję: nie przepuszcza wilgoci do materaca i z drugiej strony blokuje przepływ tzw. roztoczy z materaca . Idealny dla alergików.

Materiał: warstwa zewnętrzna frotte:100 % bawełny; warstwa wewnętrzna 100% PU ( nieprzemakalna, wodoodporna zapewnia wysokość chłonność a materiał jest przyjemny w dotyku
•W produkcji zastosowany jest proces mechaniczny, można to sobie tak wyobrazić, iż w tkaninie znajduje się wiele malutkich o mikroskopijnej wielkości igieł, które zabijają drobnoustroje.

•Dzięki temu nie jest konieczne poddawanie tkaniny obróbce chemicznej i organizm dziecka nie wchłania żadnych substancji chemicznych.

•Elastyczne wykończenie ochraniacza pozwala na wygodne i stabilne umocowanie na materacu.

•Z doświadczenia rodziców jest to produkt niezbędny w wyprawce dla dziecka. Ochraniacz jest często używany latami, gdyż nocne moczenie to częsty problem z którymi spotykają się rodzice dzieci nawet w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 

Z radością przedstawiamy Państwu nową markę na polskim rynku – BabyCalin. Śpiworki, kołderki, ochraniacze do łóżeczka, śliniaczki to produkty BabyCalin.

BabyCalin jest marką wykreowaną przez francuską firmę z długoletnimi tradycjami i to co nas najbardziej zafascynowało ,używającej technologii produkcyjnych przyjaznych zdrowiu naszych maluchów i ekologii. Technologia „ Aegis” gwarantuje optymalną higienę, podwójne działanie: antybakteryjne i antykurzowe. Stosowane tkaniny „Outlast” chronią mikroklimat skóry dziecka, chroniąc przed nadmiernym poceniem, regulując optymalną temperaturę dla malucha. Producent używa do produkcji wyłącznie sprawdzonych surowców, współpracując głównie z partnerami francuskimi i europejskimi , którzy poddają swoje produkty surowej i stałej kontroli. Biologiczna bawełna, z której szyte są produkty BabyCalin jest bardzo przyjemna dla skóry, nie zawiera trujących substancji chemicznych , używanych w tradycyjnej uprawie bawełny.

Zdjęcia: