Pirat Horacy zawieszka Lamaze

Pirat Horacy to wspaniała przytulanka dla małego smyka inspirująca niezwykłe opowieści o dalekich podróżach ale też zawieszka dla maluszka przyciągająca uwagę dziecka bogactwem kolorów i dźwięków.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

49.00 zł

Pirat Horacy jest wesołym, jednookim korsarzem noszącym bardzo kolorowy strój, przepaskę na głowie i piracki kapelusz. Ubranko pirata przyjemnie szeleści nawet przy leciutkim dotyku a poruszając zabawką słyszymy miły dla ucha dźwięk przesypujących się koralików. Przyjemny dźwięk wydają też koraliki trzymane przez Horacego w lewej dłoni, które wraz z kółkiem mogą być doskonałym gryzakiem dla maluszka. Przeźroczyste, mieniące się w świetle koraliki to niewątpliwie skarby zdobyte przez pirata a wiszący na kółku klucz to niewątpliwie klucz od skarbca piratów. 

Zabawkę uszyto z bardzo kolorowych materiałów o różnej fakturze, co przyczynia się do stymulacji rozwoju narządu wzroku i dotyku dziecka. Liczne elementy dźwiękowe wzbudzają zainteresowanie i pobudzają rozwój narządu słuchu. Ciekawy kształt, kolory i dźwięki zachęcają do chwytania zabawki a tym samym stymulują rozwój małej i dużej motoryki Twojego dziecka.

Wysokość bez zawieszki - 30cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE 

Wiek - 0m+


Zdjęcia: