Nie do wiary w kuchni czary LIWONA

Książeczka w twardej oprawie zawiera przepisy, zdjęcia i opisy wykonania cudownie zdobionych kanapek, figurek, tostów, dań na talerzu i deserów które każde dziecko zje z wielką ochotą.

Doskonały prezent dla mamy i Małego kucharza

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Granna

15.00 zł

Przepisy przedstawione w tej książeczce mają posłużyć dzieciaczkom do stworzenia smacznych potraw, które zarazem dają dużo radości i satysfakcji z racji ich niezwykłego wyglądu.

Potrawy nie są trudne do wykonania, a najważniejsza jest tu wspólna, rodzinna zabawa przy ich tworzeniu. Do wykonania potraw wystarczą podstawowe narzędzia, jakimi posługujemy się na co dzień w kuchni, a produkty, z których wykonujemy potrawy, dostępne są niemal we wszystkich sklepach spożywczych. Można również używać zamienników - wszystko zależy od naszej wyobraźni. Zapraszamy zatem do zabawy w "czarodziejską kuchnię"! 

 KSIĄŻECZKA ZAWIERA: KANAPKI: krowa, lwiątko, miś, pies, świnka, ptak, skorpion, wilk, żmija. FIGURKI: koń, kot, krowa, krówka, miś, motyl, myszka, paw 1, lis, paw 2, pies, gnom, szczeniak, telefon. TOSTY: biedronka, biurko, biedronki, dziewczynka, lew, małpa, okno, pies, serce, wtyczka, zając. DANIA NA TALERZU: biedronki, kot, rak, rower, serwis, plażowicze, zebra. DESERY: buldog, motylki, sowa, tygrys, zając, czajnik, kosz z owocami.

Oprawa: twarda
Liczba stron:108
Długość : 20,5cm
Szerokość: 22,3cm

Zdjęcia: