Myj zęby edukacyjna Moja pierwsza książeczka K`sKids

Edukacyjna, tkaninowa książeczka Myj Zęby zapewni Twojemu dziecku wspaniałą zabawę ucząc jednocześnie nawyku mycia ząbków

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

36.00 zł

Moja pierwsza książeczka - Myj zęby - to książeczka  zaprojektowana specjalnie dla dzieci, dostosowana do wczesnego etapu ich rozwoju.

Materiałowa, więc bezpieczna książeczka dla Maluszków już od 9 miesiąca życia. Myj Zęby to książeczka, która zarówno bawi, pomaga w zrozumieniu potrzeby mycia i z pewnością pomoże w kształtowaniu nawyku systematycznego mycia ząbków.

Na okładce książeczki znajduje się "łazienka" z uśmiechniętym ząbkiem na tle kafelków i wielkim kubkiem z pastą i szczoteczką do zębów. W środku książeczki są grube kartki z zabawnymi obrazki z napisami w języku polskim i angielskim. Jest tam między innymi strona do której można przymocować za pomocą rzepów szeleszczącą szczoteczkę i piszcząca pastę do zębów. Na ostatniej stronie jest lusterko w którym Maluszek może zobaczyć swoje śliczne, umyte ząbki. 

Książeczka zapakowana jest w przeźroczystą walizeczkę z wygodna rączką, dzięki której Twój Maluszek będzie mógł zabrać ją wszędzie gdzie tylko zapragnie.

Wiek: 9m-3lat
wymiary: 18cm x  5cm x 19cm
materiał: tkanina

Zdjęcia: