Motyl Zabawka na krzesełko do karmienia Lamaze

Grzechotka na przyssawce kolorowy Motyl świetnie sprawdza się przy karmieniu naszych milusińskich mocowana do stołu czy tacki krzesełka do karmienia, lub podczas spaceru czy jazdy samochodem, gdyż można ją przymocować do gładkich powierzchni za pomocą przyssawki.

Chwilowo niedostępny

Zabawka pomoże dziecku odwrócić uwagę od uciążliwego karmienia i przyczyni się korzystnie wpłynie na wszechstronny rozwój Maluszka.

Motylek Freddie jest grzechocząca zabawką z mnóstwem ruchomych kolorowych elementów. Na czerwonej podstawie jest umieszczony obracający się kwiatek, potem obrotowe 2 kule o różnych kolorach i fakturach, w brzuszku jest obrotowa grzechocząca piłeczka a na skrzydełkach umieszczone są kolorowe koraliki do przesuwania o różnych kształtach. Motyl jest też wzbogacony materiałowymi skrzydełkami które zabawnie szeleszczą.

Uśmiechnięty motyl ma mnóstwo odstających elementów które mogą pełnić rolę gryzaków

Freddie to niezbędny towarzysz każdego posiłku. Dzięki niemu czas jedzenia zamieni się we wspaniałą zabawę.  Dzięki przyssawce przymocujesz zabawkę do krzesła do karmienia lub stolika.

Funkcje i cechy produktu:
- zróżnicowane faktury i intensywne kolory
- można przymocować na tacce
 -klekoczące elementy stymulują słuch
- grzechocząca piłeczka do potrącania
- łatwe chwytanie w małe rączki, ćwiczenia manualne
- małe. szeleszczące skrzydełka do ciągnięcia i gryzienia.

Wiek dziecka: od 6 miesięcy

Wysokość zabawki: 21cm

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  

Zabawki Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt. Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą. Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami, kształtami. Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: