Moja pierwsza laleczka LAMAZE

Mięciutka bardzo kolorowa lalka Maisie to rzeczywiście zabawka dla dzieci od pierwszych dni życia.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

69.00 zł

Moja pierwsza lala Maisie to zabawka praktycznie dla każdego dziecka. Sugestię, że jest to zabawka dla dziewczynek możemy jedynie zauważyć po dominującym różowym kolorze lali.

Laleczka ma w główce przyjemną grzechotkę. Wszystkie elementy buźki lali są wyhaftowane a więc jest ona całkowicie bezpieczna dla Maluszków, gdyż nie stanowi niebezpieczeństwa oderwania np. naklejonego oczka.

Lalka ma na główce czapeczkę z wszytymi kolorowymi tasiemkami, którymi Maluszki uwielbiaja sie bawić. Różnokolorowy, nieco odstajacy od czapeczki odkładany brzeg wzbudza ciekawość dziecka i skłania do odkladania i zaglądania pod zakładkę. Śliczny, zapinany na rzep kolorowy, szeleszczący śliniaczek można zdjąć i użyć jako osobna zabawkę. Dolna część śliniaczka jest bowiem biała w duże czarne grochy a wiadomo, że są to kolory najszybciej rozpoznawane przez dzieci. Wszyty do wewnątrz śliniaczka szeleścik zwraca uwagę dziecka i zachęca do dotykania i ściskania. Wyposażona w szeleścik jest też mała kieszonka zapinana na rzep, którą łatwo można odpiąć i znów zapiąć. Na nogach Maisie ma różnokolorowe buciki.  

Lalka jest wykonana z różnokolorowych materiałów o różnej fakturze. Różnorodne materiały zostały zastosowane po to, by przyciągać uwagę i wspomagać rozwój dziecka stymulując zmysł wzroku i dotyku. Zastosowanie grzechotki i szeleścików z pewnością zaś przyczyni się do stymulacji narzadu słuchu dziecka. Chwytając poszczególne elementy zabawek, dzieci będą rozwijały też małą i duża motorykę.

Zabawka jest zapakowana w śliczne, kolorowe pudełko więc doskonale nadaje się na prezent. 

Wysokość zabawki ok.35cm

Opakowanie: 28 x 20 x 15,5 cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE


Zdjęcia: