Miś Uszatek w bluzie z kapturem nauka ubierania 43cm polski oryginalny

Miś Uszatek to duża, oryginalna, licencjonowana maskotka wyprodukowana w Polsce, wiernie odwzorująca filmową postać Misia Uszatka

Bardzo wdzięczna postać  Misia  z "klapniętym uszkiem" w kolorowym, zdejmowanym ubranku to maskotka praktycznie dla każdego. 

Pluszowy Miś Uszatek może więc być wspaniałą ozdobą pokoju, przytulanką i najlepszym przyjacielem niezależnie od wieku.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Kolor-Plusz

143.00 zł

W dniach 6.10.2020 - 23.10.2020 przebywamy na urlopie, wszelkie zamówienia zostaną zrealizowane po 23.10.2020. W razie pytań prosimy o kontak telefoniczny: 519 541 518

Miś Uszatek jest wspaniałą przytulanką gdyż uszyto ją z mięciutkiego, miłego w dotyku pluszu.

Wspaniała zabawka dla dzieci w różnym wieku, gdyż Uszatek ma na sobie zdejmowane ubranka. Koszulkę zapinaną na ramieniu na rzep, czerwone spodenki na gumeczce oraz żółtą bluzę polarową z kapturkiem na zamek błyskawiczny, ktorą można łatwo zdejmować bawiąc się w ubieranie naszego misia stosownie do sytuacji i pory roku. 

A więc - nauka ubierania przez zabawę.  Ubierając Uszatka Twoje dziecko nauczy się kolejności nakładania ubranek i sposobów ich zapinania.

Pluszowy Miś Uszatek jest co prawda rekomendowany dla dzieci powyżej 3 lat, ze względu na małe elementy - oczy i nosek - jednakże są one tak solidnie umocowane, że ryzyko oderwania ich przez małe dziecko jest minimalne.

Wielkość zabawki 43 cm.

Zabawka posiada europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: