Miękka butelka z łyżeczką zestaw Infafeeder NUBY

Bardzo praktyczna, prosta w użyciu miękka butelka z łyżeczką zestaw Infafeeder ułatwia przejście od karmienia dziecka płynami do karmienia pokarmami stałymi.

Ta butelka to idealne rozwiązanie w podróży.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Nuby

26.00 zł

Butelka jest bardzo prosta w użyciu, wystarczy napełnić ją odpowiednią dla Twojego dziecka ilością pokarmu, zakręcić i naciskać delikatnie na boki butelki a łyżeczką będzie wydostawać się pokarm.

Zestaw Infafeeder doskonale sprawdza się przy karmieniu zupkami, kaszką czy przecierami z owoców i warzyw.

Butelka wyposażona w unikalną silikonową łyżeczkę o przyjemnej miękkiej fakturze która wykonana została z tego samego silikonu co smoczki Nuby  i jest przyjemna dla delikatnych ząbków dziecka.

 Miękka butelka do karmienia niemowląt oferuje w pełni wymienny zestaw, który może być stosowany do wprowadzenia niemowlętom swojego pierwszego, gęstego pożywienia.

Miękka butelka wyposażona w unikalną silikonową łyżeczkę do karmienia jest wykonana z tego samego silikonu co smoczki Nuby.
Łyżeczka jest bezpieczna dla delikatnych ząbków i dziąseł maleństwa.  Miękkie ścianki butelki SoftFlex™ umożliwiają wyciśnięcie odpowiedniej ilości pokarmu na silikonową łyżeczkę dzięki czemu można karmić maluszka bez zamieszania z miseczką.

Większa dziurka w łyżeczce nie blokuje drobnych kawałeczków np w zupie co ułatwia karmienie.

Butelka ma pojemność 150 ml, ale wejdzie do niej nawet 230 ml.

Zdjęcia: