Meccano Build and Play Boogy Car Klocki konstrukcyjne 5modeli 146el

Build & Play to zestaw z którego dziecko musi samodzielnie skonstruować swoją zabawkę przy pomocy narzędzi i elementów konstrukcyjnych zawartych w zestawie. Jaki model powstanie - zależy tylko od małych konstruktorów. 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

159.00 zł

Promocja! stara cena: 179 zł

Zabawki Meccano są projektowane i produkowane we Francji. Ich jakość jest ściśle monitorowana począwszy od surowca aż po produkt końcowy.

Aż 5 róznych zabawki w jednym zestawie!

Zestaw zawiera 146 elementów oraz instukcję umozliwającą zbudowanie proponowanych przez producenta modeli.
Wszystkie elementy zestawów zostały przygotowane z uwzględnieniem szczególnych potrzeb i bezpieczeństwa właśnie tej grupy wiekowej (duże, kolorowe, plastikowe elementy).

Meccano Build & Play Boogy Car -  Zestaw 5 modeli 146 el. to nowatorskie klocki dla dzieci.  

Każde opakowanie zawiera kompletny zestaw narzędzi i instrukcji, aby dać dzieciom możliwość budowy jednego lub większej liczby proponowanych wzorów albo zupełnie nowej zabawki zaprojektowanej przez nich samych.
 Elastyczne elementy umożliwiają budowę zabawnych i kolorowych konstrukcji. Do opakowania dołączono naklejane na pojazdy oczy.
 
Modele są szybkie i łatwe w budowie, montaż i demontaż nie sprawia żadnych trudności, a wysoka jakość wykonania i użytych materiałów sprawia, że konstruować coraz to nowsze modele  można właściwie bez końca.

 Wymiary opakowania: 40cm x 30cm x 9cm

Zabawka rekomendowana dla dzieci powyżej 5-go  roku życia.  

Zdjęcia: