Mata kojec Move&Play 5w1 Mała Księżniczka TinyLove

Mata edukacyjna Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Mała Księżniczka Move&Play 5w1 wyposażona w przesuwany łącznik do zawieszania zabawek w zasięgu rączek dziecka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Tiny Love

250.00 zł

https://youtu.be/X4yMiTAdIbc 

Po polsku bliźniacza mata 

https://youtu.be/cXbibmVrHAU


Mata edukacyjna Move & Play to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci.Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka.Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą!

Duża mata dzięki wyposażeniu w wygodne zatrzaski daje możliwość połączenia brzegów i utworzenia wygodnego kojca. Po zdemontowaniu pałąków tworzy samodzielną matę lub śliczny kocyk.
Mata wyposażona jest w  liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające.  Kombinacja światła i muzyki przyciąga uwagę dziecka i zachęca je do dłuższego leżenia na brzuszku.
 
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami to mata 5w1 to mata, którą można prać ręcznie lub w pralce, gdyż materiał z którego uszyta jest mata składa się z 35% bawełny i 65% polyestru.

Rozmiar złożonej maty:  76cm x 48cm
Wymiary opak.: dł: 71cm x szer: 9cm x śr: 52cm
Gimnastyka dla bobasa jest przeznaczona dla dzieci od 0 - 1roku

Zdjęcia: