Mata do zabawy WESOŁY ŚLIMAK Lamaze

Kolorowa mata do zabawy w kształcie ślimaka składana do niewielkich rozmiarów.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

59.00 zł

Mata edukacyjna Ślimak marki Lamaze przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia.

Połączenia różnych kolorów i materiałów rozbudzi ciekawość oraz skłoni do poznawania otaczającego świata. Produkt zapewni wiele zabawy rozwijającej zmysły i zdolności oraz zachęca malucha do przewracania się i czołgania, stymulując rozwój motoryczny dziecka. 

Mata to cudowny uśmiechnięty, zielony ślimak z kolorowym pancerzem na którym siedzi szeleszcząca biedronka i szeleszczący motylek.  Ślimak wędruje po łące na której widzimy wesołą gąsieniczkę listeczki, grzybki na których siedzi szeleszcząca żabka i kwiatki. Na szeleszczących kwiatkach siedzi też wesoła pszczółka a płatki jednego z kwiatków są zaopatrzone w tasiemki, którymi tak lubią bawić się Maluszki. Ale ślimak to też czułki, które wysuwa zwierzątko jak jest zadowolone i bezpieczne. Rolę czułek w naszej macie pełnią dwa kółeczka, które pełnią też rolę gryzaków o różnej fakturze, by pomóc dziecku przetrwać trudny okres ząbkowania.

Mata Wesoły Ślimak łączy w sobie cechy użytkowe i dekoracyjne gdyż powieszona na ścianie będzie doskonałą ozdobą dziecinnego pokoiku.

Jasne, żywe kolory i kontrastujące wzory zachęcają dziecko do skupienia wzorku a miękkie materiały stymulują zmysł dotyku u dziecka. Duża mata w kształcie ślimaka świetnie sprawdzi się podczas zabawy w domu lub na świeżym powietrzu.

Mata ma szeleszczące elementy i kółeczka-gryzaczki, składa się do małych rozmiarów. 

Doskonały prezent dla Maluszka

Matę Wesoły Ślimak można prać w temperaturze do 30st.C
rozmiar maty: 100cm x 70cm

rozmiar ozdobnego pudełka: 40cm x 33cm x 7,5cm

Zdjęcia: