Lalka z lusterkiem grzechotką gryzakami i zawieszką Playgro

Lalka to wyjątkowa zabawka, która przyczyni się do prawidłowego rozwoju zmysłu dotyku, wzroku, słuchu, motoryki małej i dużej oraz pomoże przetrwać trudny okres ząbkowania.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Playgro

35.00 zł

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci już od urodzenia. Dzięki dołączonemu uchwytowi, zabawkę można zawiesić w dowolnym miejscu łóżeczka, wózka, nosidełka lub fotelika samochodowego a potem do plecaczka przedszkolaka lub szkolnego tornistra
Laleczka posiada duuuże warkoczyki, opaskę i różowy kwiatuszek we włosach.
Ubrana jest w różowo-fioletową sukienkę przepasaną jasnozieloną szarfą i różowe rajstopki. Różowe butki też są wiązane zielonymi tasiemkami, a podeszwy w bucikach są czarno-białe.
Urocza, uśmiechnięta buzia laleczki oraz niezwykle bogata kolorystyka z pewnością zainteresują maluszka i sprawią, że Laleczka stanie się ulubioną przytulanką  Twojej Księżniczki. Oprócz cudownego ubranka Laleczka posiada jeszcze w jednej rączce bezpieczne lustereczko, w którym maluszki uwielbiają się przeglądać, oraz 2 gryzaki, które pomogą przetrwać trudny okres ząbkowania. Jeden z gryzaków laleczka trzyma w lewej rączce a drugi - to zaczep do zawieszania.

Laleczka jest całkowicie bezpieczną zabawką dla niemowląt, gdyż wszystkie elementy ciała i garderoby są wyszyte na materiale, bądź uszyte z większych kawałków materiału, co nie pozwala odrywać ich od zabawki.
Różnorodność elementów i faktur pobudzi u malucha:
zmysł wzroku: poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów
zmysł słuchu: poprzez dźwięk grzechotki znajdującej się w główce zabawki
zmysł dotyku: przez dotyk różnorodnej faktury i struktury materiału

Śliczna laleczka  to wspaniała zabawka dla naszych Małych Księżniczek
Wiek: 0m+
Wysokość zabawki : 29cm
Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: