Księżniczka Tilly książeczka pluszowa Lamaze

Księżniczka Tilly to kolorowa książeczka materiałowa z kółkiem do zawieszania przedstawiająca krótką obrazkową bajeczkę o jednorożcu Tilly i jej przyjaciołach.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

27.00 zł

W dniach 6.10.2020 - 23.10.2020 przebywamy na urlopie, wszelkie zamówienia zostaną zrealizowane po 23.10.2020. W razie pytań prosimy o kontak telefoniczny: 519 541 518

Książeczka pluszowa Księżniczka Tilly to kolorowa zawieszka w formie książeczki wykonana z miękkiego materiału.
 Książeczka  opowiada historię jednorożca Tilly.

Oglądając historyjkę obrazkową, dziecko pobudzi wyobraźnię a my możemy snuć opowieści o niezwykłych przygodach Księżniczki Tilly..
  Różne struktury i kolory oraz piszczałka zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku, dotyku i słuchu.
 Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy jak również zamiennie do maty edukacyjnej.  

Wymiary: 16cm x 16cm 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE


Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer.

 LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki.

Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .


Zdjęcia: