Króliczek Bella zawieszka Lamaze

Króliczek Bella to bezpieczna dla niemowląt kolorowa maskotka wykonana z miękkiego materiału zaopatrzona w grzechotkę, szeleściki i bezpieczne lusterko.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

47.00 zł

Króliczek Bella ma wspaniałe, kolorowe potrójne, szeleszczące uszka , a marchewka, którą trzyma w łapce jest bezpiecznym dla dziecka lusterkiem. Zabawka jest wykonana z miękkich materiałów, przyjemnych dla dziecka. Szeleszczące elementy, różne struktury i żywe kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając: 

- zmysł wzroku poprzez różnorodność kolorów i wzorów,
- zmysł słuchy dzięki dźwiękom i szeleszczącym elementom
- zmysł dotyku dzięki różnej fakturze i strukturze materiałów,u.

Gdy Maluszek naciśnie na nóżki lub uszka usłyszy szeleszczący dźwięk. Dodatkowym elementem jest bezpieczne lusterko, w którym dziecko może zobaczyć swoje odbicie. Różne struktury materiałów, kolory i dźwięki zachęcą każdego maluszka do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku i słuchu
- koordynacje wzrokowo - ruchową przez chwytanie przyciskanie  

Wysokość zabawki bez zawieszki - 29cm

Wiek: od dnia narodzin - 0m+

Razem z Lamaze pobudź wyobraźnię dziecka i jego zmysły, zainteresuj je wspaniałą zabawą, która pomoże mu w rozwoju! Jasne, żywe kolory i kontrastujące wzory zachęcają dziecko do skupienia wzorku a miękkie materiały i różne tekstury stymulują zmysł dotyku u dziecka.

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: