Klocki edukacyjne Puk Puk pluszowe K`sKids

Pluszowe klocki PUK PUK to doskonała zabawka edukacyjna zarówno dla maluszków jak i nieco starszych dzieci. 

Z kolorowych, ozdobionych przeróżnymi obrazkami klocków można budować osobne domki z czarno-białymi dachami a w każdym z nich mieszka ktoś inny, ukryty za ruchomymi drzwiczkami. 

Doskonała zabawa w a ku-ku.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: K's Kids

89.00 zł

 Klocki Puk Puk to też puzzle. Każdy z klocków-domków ma ściany w różnych kolorach  o różnorodnej fakturze co wpływa stymulująco na zmysły dziecka i rozwija zdolności motoryczne malucha. ściany a na tylnych ściankach - obrazki tematyczne które można grupować i opowiadać różne historie.

Zestaw składa się z 8 sześciennych i 8 trójkątnych klocków.  Klocki wykonane są z miękkiej gąbki obszytej materiałem, 2 klocki mają szeleściki, 4 klocki zawierają grzechotkę, a 2 klocki zawierają dzwoneczek. Można z nich zbudować 8 kolorowych domków przykrytych czarno-białym dachem. Każdy domek posiada ruchome drzwiczki i okienka za którymi kryją się różni  mieszkańcy. Drzwiczki i okienka można otwierać i zamykać bawiąc się z dzieckiem w chowanego.

Wymiary klocków: Klocki sześcienne mają wymiary 8 x 8 x 8 cm. Klocki trójkątne mają wymiary 10 x 8 x 8 cm.

Zabawki dla dzieci K's Kids to seria specjalnie stworzona dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. K's Kids zajmuje się tworzeniem zabawek najlepiej dopasowanych do małych rączek i zmysłów maleństw. K's Kids używa najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek. 

Miękkie, pluszowe klocki Puk Puk to wyjątkowa zabawka dla Twojego dziecka.

 Zabawki K's Kids przyciągają uwagę swoją oryginalnością i powstają przy udziale zespołu rozwojowego włączając pomoc wielu psychologów, specjalistów dziecięcego rozwoju oraz rodziców. Pomysły K's Kids są wysoce doceniane przez branżę, jak również przez samych rodziców i ich pociechy. Zabawki K's Kids zdobyły wiele światowych nagród i cieszą miliony maluchów w 50 krajach świata.

Zdjęcia: