Klocki drewniane w tubie 100szt sorter EcoToys

Zestaw 100 drewniane kolorowych klocków o różnym kształtach w dużej tubie z uchwytem która jest jednocześnie SORTEREM

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Ecotoys - zabawki drewniane

69.00 zł

Zestaw 100 kolorowych ekologicznych bezpiecznych klocków drewnianych o zróżnicowanych kształtach które przy zachowaniu sporych rozmiarów pozwalają na zabawę nawet najmłodszym dzieciom. Klocki drewniane są doskonałe dla dzieci nawet bardzo małych – dzięki swojej formie i wielkości  nie zagrażają ich zdrowiu, a jednocześnie pozwalają na rozwój zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności tworzenia pierwszych konstrukcji.

Klocki są umieszczone w dużej tubie - wiaderku z uchwytem co uczy Maluszka  dbania o porządek. Dzięki sorterowi na górze wiaderka dzieci bez problemu odróżniają podstawowe kształty i będą doskonalić zdolności manualne. Dzięki uchwytowi klocki mogą być z łatwością przenoszone w dowolne miejsce
Przechowywanie i przenoszenie nie jest kłopotliwe, dodatkowo uczą maluszka  dbania o porządek.

BEZPIECZEŃSTWO JEST  NAJWAŻNIEJSZE
 Zestaw zawiera 100 klocków drewnianych w różnych kolorach – wszystkie malowane są bezpiecznymi dla dzieci oraz przyjaznymi dla środowiska farbami.
Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko bawiło się przede wszystkim zabawkami bezpiecznymi oraz rozwijającymi naturalne zdolności. Nie od dziś wiadomo, że klocki drewniane są doskonałe dla dzieci nawet bardzo małych – dzięki swojej formie nie zagrażają ich zdrowiu, a jednocześnie pozwalają na rozwój zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności tworzenia pierwszych konstrukcji.
Klocki stworzone są z drewna, przez co są naturalne; ich zróżnicowane kształty przy zachowaniu sporych rozmiarów pozwalają na zabawę nawet najmłodszym pociechom. Zestaw zawiera 100 klocków drewnianych w różnych kolorach – wszystkie malowane są bezpiecznymi dla dzieci oraz przyjaznymi dla środowiska farbami.
Zestaw 100 klocków pozwala na zabawę nie tylko dziecka, ale również i jego kolegów – bez konfliktów o konkretne części zestawu.

Zdjęcia: