Klocki do skręcania Meccano Build and Play Formula 1 Car 110el 5 modeli 5+

Meccano Build & Play Formula 1 Car -  Zestaw 5 modeli 110 el. to nowatorskie klocki dla dzieci.  

Build & Play to cudowna propozycja dla najmłodszych smyków.

Mały człowiek musi samodzielnie skonstruować swoją zabawkę przy pomocy narzędzi i elementów konstrukcyjnych zawartych w zestawie. Jaki model powstanie - zależy tylko od małych konstruktorów. 

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: MECCANO

165.00 zł

Zabawki Meccano są projektowane i produkowane we Francji. Ich jakość jest ściśle monitorowana począwszy od surowca aż po produkt końcowy.

Aż 5 różnych zabawki w jednym zestawie!

Zestaw zawiera 110 elementów oraz instrukcję umożliwiającą zbudowanie proponowanych przez producenta modeli.
Wszystkie elementy zestawów zostały przygotowane z uwzględnieniem szczególnych potrzeb i bezpieczeństwa właśnie tej grupy wiekowej (duże, kolorowe, plastikowe elementy).
 
Każde opakowanie zawiera kompletny zestaw narzędzi i instrukcji, aby dać dzieciom możliwość budowy jednego lub większej liczby proponowanych wzorów albo zupełnie nowej zabawki zaprojektowanej przez nich samych.
 Elastyczne elementy umożliwiają budowę zabawnych i kolorowych konstrukcji. Do opakowania dołączono naklejane na pojazdy oczy.
 
Modele są szybkie i łatwe w budowie, montaż i demontaż nie sprawia żadnych trudności, a wysoka jakość wykonania i użytych materiałów sprawia, że konstruować coraz to nowsze modele  można właściwie bez końca.

 Wymiary opakowania: 40cm x 30cm x 9cm

Zabawka rekomendowane dla dzieci powyżej 5-go  roku życia.  

Zdjęcia: