Klekoczący Krab Zack zawieszka Lamaze

Bezpieczna, trwała, miękka zabawka Klekoczący Krab z szeleścikami i piszczkiem w główce jest wykonany z różnokolorowych materiałów zaopatrzona w klips umożliwiający zawieszanie jej zarówno w wózeczku, łóżeczku, macie czy foteliku samochodowym

Chwilowo niedostępny

Krabik jest wykonany z różnokolorowych tkanin w zasadzie każdy człon jego tułowia jest uszyty z innego materiału a w jednym z nich jest ukryty delikatny szeleścik. Główka Kraba jest zaopatrzona w duże ruchome oczy, kolorowe koraliki do przesuwania, klekoczące szczypce a w środku kryje przyjemny piszczek. Każde dziecko godzinami będzie bawić się też metkami i nóżkami kraba przekładając je w swoich paluszkach.

Zabawka jest też wyposażona w miękki gryzak o ciekawej fakturze aby ulżyć dziecku w trudnym okresie ząbkowania.

Zabawka jest bezpieczna dla niemowląt gdyż wszystkie ruchome elementy są wszyte tak by nie mogły być oderwane od zabawki.

Wspaniała zabawa dla Twojego dziecka
Zabawki renomowanej firmy Lamaze są bajecznie kolorowe, wydają rozmaite dźwięki i łączą w sobie zróżnicowane struktury tkanin i elementów ozdobnych, dzięki czemu dostarczają Maluszkom wielu bodźców stymulujących rozwój sensoryczny i motoryczny u niemowląt.
Lamaze to jaskrawe, uśmiechnięte zabawki, które dzwonią, grzechoczą, szeleszczą.
Dziecko może je drapać, skubać, głaskać, ściskać, miętosić, gryźć, a każda z tych czynności gwarantuje małemu odkrywcy nowe doświadczenia z dźwiękami, fakturami i kształtami.

Jedna zabawka daje całe mnóstwo zabawy i radości.

Zabawka dla dzieci 0m+ 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.  

Zabawki marki Lamaze są projektowane ze ścisłą współpracą Lamaze International—America, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. 

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia .

Zdjęcia: