Karuzela Rośnij z Muzyką SAFARI TinyLove

Karuzela do łóżeczka jest przeznaczona zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, gdyż po zdemontowaniu karuzeli może służyć dziecku jako przenośna pozytywka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Tiny Love

229.00 zł

Promocja! stara cena: 270 zł

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.

Karuzela Rośnij z Muzyką to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki.

Unikalny system poruszania się karuzeli 4D - zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka - oraz obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka.

Zabawka "rośnie" razem z dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę.

Wskazówki rozwojowe:
Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.

0-3m
Dziecko jest w stanie śledzić oczyma poruszające się przedmioty - karuzela pomoże mu rozwijać koordynacje wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu.
[Soothe 'n Groove Baby Mobile Safari]

5m+
Kiedy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, konieczne jest zdemontowanie górnej części karuzeli, wtedy dziecko może korzystać ze świecącej delikatnym światełkiem pozytywki.
[Soothe 'n Groove Baby Mobile Safari]

12m+
Gdy Twoje dziecko zacznie chodzić, będzie mogło cieszyć się możliwością trzymania pozytywki i słuchania swojej ulubionej melodii.
[Soothe 'n Groove Baby Mobile Safari]

Reakcje dziecka na zabawkę mogą się różnić. Dostosuj zastosowanie zabawki i wielkość stymulacji do nastroju i potrzeb dziecka (np. łagodnej muzyki i kilku funkcji by pomóc dziecku zasnąć, bądź żywszej muzyki i większej ilości funkcji by zachować koncentrację dziecka).

Zmniejszanie stymulacji
Jeśli dziecko wydaje się niespokojne (płacze, odwraca wzrok, itp.) zmniejsz poziom stymulacji. Włącz muzykę i ruch karuzeli oddzielnie i monitoruj reakcję dziecka. Sprawdź, czy dziecko wykazuje preferencję dla pewnej melodii lub gatunku.

Zwiększanie stymulacji
Jeśli zauważasz, że dziecko jest znudzone, obojętne, najprawdopodobniej potrzebuje więcej stymulacji. Włącz muzykę i ruch karuzeli jednocześnie, wybierając bardziej optymistyczną melodię i zwróć uwagę dziecka na wiszące zabawki.
wiek: 0-1.5roku
wymiary opak: 41cm x 35cm x 12cm
wymiary: szer. 34,5cm x wys. 41cm x 12cm
waga produktu: 1.8kg

Zdjęcia: