Karuzela do łóżeczka z pozytywką Króliczki niebieskie

Karuzela dla niemowląt do łóżeczka KRÓLICZKI z pozytywką to cudowna zabawka dla Twojego Maluszka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BEPPE

65.00 zł

Promocja! stara cena: 75 zł

Karuzela z pozytywką jest zabawką spełniającą wiele funkcji dla prawidłowego rozwoju dzieci już od pierwszych tygodni ich życia. 

Wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i ruchowej maluszka. Delikatna muzyka uspokaja dziecko i pomaga w zasypianiu.  

Zabawka dla niemowląt nie poruszających się samodzielnie.

Karuzela wspomaga rozwój wszystkich zmysłów dziecka. Śledzi ono bowiem wzrokiem ruch wesołych Króliczków prowokujących do ich łapania a melodyjka z pozytywki uspokaja i pomaga w zasypianiu.

Urządzenie łatwe w montażu gdyż posiada solidny, wygodny uchwyt.

Zabawkę utrzymywać w czystości przecierając wilgotną szmatką.

Posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE


Od około miesiąca życia, niemowlęta poruszają gałkami ocznymi w sposób skoordynowany: na boki, w góre i dół. Powolny i fascynujący ruch naszej Karuzeli zachęci Twoje dziecko do wodzenia wzrokiem, pomagając w rozwijaniu koordynacji oczu i kontroli mięśniowej. Nieustająco zmieniający się ruch elemntów pobudzi Twoje dziecko do czuwania i koncentracji.
Do końca drugiego miesiąca oczy dziecka skupiają wzrok na odległość około 20-30cm. Karuzela została zamontowana we właściwej odległości i pod właściwym kątem dla leżącego dziecka aby mogło ono widzieć elementy karuzeli.   

Karuzela KRÓLICZKI posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: