Karuzela do łóżeczka Serenada Natury TinyLove

Karuzela Serenada natury to wyjątkowa zabawka, która uspokoi każdego maluszka, przyciągnie jego uwagę i zachęci do chwytania poruszających się zwierzątek.

Karuzela jest przeznaczona dla dzieci 0 - 5 miesięcy życia jednakże po zdemontowaniu pałąka karuzeli pozostała część czyli pozytywka i lampka nocna mogą służyć dziecku przez kilka lat

Chwilowo niedostępny

Karuzela posiada unikalny system poruszania się karuzeli 4D, pozytywkę, pilot do zdalnego uruchamiania karuzeli i  lampkę z łagodnym światłem nocnym.

Pozytywka to 20 minut muzyki -  2 rodzaje muzyki klasycznej i 2 rodzaje odgłosów natury

Od około miesiąca życia, niemowlęta poruszają gałkami ocznymi w sposób skoordynowany: na boki, w górę i w dół. Powolny i fascynujący ruch naszej Karuzeli zachęci Twoje dziecko do wodzenia wzrokiem, pomagając w rozwijaniu koordynacji wzrokowo- ruchowej. Nieustająco zmieniający się ruch elementów pobudzi Twoje dziecko do czuwania i koncentracji.
Do końca drugiego miesiąca oczy dziecka skupiają wzrok na odległość około 20-30cm. Karuzela została zamontowana we właściwej odległości i pod właściwym kątem dla leżącego dziecka aby mogło ono widzieć elementy karuzeli.
Unikalny system poruszania się karuzeli 4D
Główki zabawek podczas kręcenia się karuzeli są zawsze skierowane w kierunku wzroku dziecka sprawiając wrażenie kontaktu wzrokowego.Karuzela jest nachylona pod właściwym kątem dla leżącego dziecka, aby mogło ono widzieć elementy karuzeli 


Karuzela rozwija takie zdolności intelektualne, jak:
Inteligencja muzyczna - zdolność postrzegania i przetwarzania form muzycznych
Inteligencja przestrzenna - umiejętność prawidłowego ogarnięcia rzeczywistości wzrokowo-przestrzennej
Inteligencja lingwistyczna - umiejętność stosowania słów (symboli) do wyrażania pojęć, myśli i uczuć
Inteligencja matematyczno - logiczna - umiejętność używania liczb do wyrażenia ilości i zależności między ilościami
Inteligencja cielesno - kinestetyczna - umiejętność używania całego ciała do wyrażania idei lub emocji

Zdjęcia: