Karuzela do łóżeczka Senne Owieczki światło dźwięk Lamaze

Karuzela Senne Owieczki z delikatnym światłem i 6pięknymi melodiami, 2 tryby pracy dedykowane na noc i na dzień.

Doskonała na prezent dla nowo narodzonego Maluszka

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Lamaze

149.00 zł

Promocja! stara cena: 189 zł

Odtwarzając 6 melodii w połączeniu z delikatnym światłem z łatwością ukołysze pociechę do snu lub dostarczy mu mnóstwo wspaniałych wrażeń podczas obserwacji w ciągu dnia

Karuzela do łóżeczka Senne Owieczki to piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału i szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysły: dotyku, słuchu i wzroku.

Wyposażony został w kolorowe zabawki, które obracając się stymulują rozwój zmysłu wzroku oraz zachęcają do poruszania rączkami.

Rośnij, odkrywaj i ucz się podczas zabawy!

Karuzela mocowana do łóżeczka dziecięcego
    2 tryby pracy: dzienny i nocny
    Obracające się wokół księżyca 3 owieczki i 3 gwiazdki
    6 różnych melodii pobudzających rozwój zmysłu słuchu
    Światła ""tańczące"" w rytm muzyki
    Różne kolory i obracające się elementy stymulują zmysł wzroku
    Pobudza ciekawość i zachęca do chwytania rozwijając zdolności motoryczne
    Zasilanie: 3 x bateria AA (brak w zestawie)
Produkt zalecany dla dzieci od urodzenia do 5 miesiąca życia. 

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Zdjęcia: