Karuzela do łóżeczka Leśni Przyjaciele Tiny Love

Karuzela do łóżeczka Leśni Przyjaciele z pozytywką i lampką nocną zarówno bawi dziecko jak i uspokaja i wycisza przed snem

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Tiny Love

150.00 zł

Promocja! stara cena: 199 zł

 Zależnie od wybranego trybu Karuzela do łóżeczka Leśni Przyjaciele z pozytywką i lampką nocną może wspaniale bawić dziecko jak też uspokajać i wyciszać przed snem.

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. 

Unikalny styl poruszania się karuzeli  absorbuje uwagę dziecka i pobudza koordynację wzrokową
    karuzela jest nachylona do leżącego dziecka pod  kątem aby mogło ono widzieć wszystkie elementy karuzeli
    poruszające się 3 zawieszki - żabka, ptaszek, biedronka- świecące łagodnym, magicznym światełkiem
    na szczycie karuzeli - świecąca lampka
    pozytywka - 30 minut muzyki - 9 różnych melodii - odgłosy natury, kołysanki, muzyka klasyczna
    możliwość wybrania opcji:
    lampka + muzyka + karuzela
    lampka + muzyka
    muzyka + karuzela 


Wymiary opak: dł: 40cm x szer. 12cm x śr: 34cm 

rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

rozwój zmysłów: Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata. Pobudzanie zmysłów dziecka i odpowiednia ich stymulacja pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania informacji z otoczenia.

Karuzela jest przeznaczona dla dzieci do piątego miesiąca życia ze względu na niebezpieczeństwo zaplątania się w sznureczki na których są zawieszone wirujące zwierzątka.

Jednakże po zdjęciu mechanizmu obrotowego, pozytywka i lampka nocna może służyć dziecku przez kilka dobrych lat.Zdjęcia: