Produkt zgodny z opisem, solidnie zapakowany i bardzo dobrze wykonany. Dziecko od razu zaczęło się nim bawić.

Gumowe zwierzaki Buźki do kąpieli 0m+, 1 szt. - 9cm HENCZ
Gumowe piszczące zwierzaki to miękkie ręcznie malowane polskie zabawki doskonałe do wody, piasku czy po prostu do zabawy w domu. Dziecko może je gryźć i rzucać nie robiąc nikomu krzywdy i nie niszcząc przy tym ścian i podłogi.
Najważniejsze cechy
- ✓ wspiera motorykę i koncentrację
- ✓ dobry wybór na prezent
- ✓ zapakowane z ochroną na czas wysyłki
Opis produktu
Kolorowe zwierzątko do zabawy zarówno podczas kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka.
Gumowe piszczki są produkowane z surowców niemieckiej firmy BASF i nie zawierają nawet śladowych ilości ftalanów.
Gumowe zwierzaki Buźki: różowa krówka lub zielony hipcio.
Te wesołe, piszczące zwierzaki doskonale nadają się również do zabawy na piasku. Bezpieczne materiały i nietoksyczne farby użyte do produkcji piszczków pozwalają też im pełnić rolę swoistych gryzaków w okresie ząbkowania maluszków.
Dla wszystkich kibiców i pociech przygotowaliśmy zabawki na Euro 2012. Kaczuszki,
piłki "kibicują naszym" biało-czerwonym szalikiem z napisem POLSKA.
Firma postępuje zgodnie ze swoją ideą " ......dla bezpiecznej zabawy Twojego dziecka ".
Dowodem jakości naszych wyrobów są pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzanych przez Inspekcję Handlową w Polsce oraz niezależne akredytowane europejskie instytuty certyfikujące.
Wszystkie artykuły produkowane przez firmę HENCZ są zgodne z normą bezpieczeństwa dla wyrobów dziecięcych EN 71.
Świetna jakość i przyjemne kolory. Niektóre elementy są jeszcze trudne, ale dzięki temu zabawka zostanie z nami na dłużej.
Inni klienci kupili też
-10% na pierwsze zakupy
Zapisz się i otrzymuj wskazówki rozwojowe oraz dostęp do promocji przed wszystkimi.







