Gumowe zabawki do kąpieli, kibicujemy naszym 1 szt HENCZ

 Miękka gumowa piszcząca biało-czarna piłeczka lub kaczuszka w biało-czerwonej chusteczce z szalikiem na szyi z napisem POLSKA to zabawka również dla fanów piłki nożnej.

Zabawka przeznaczona zarówno dla niemowląt jak też dla dzieci sporo starszych, zarówno do kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: HENCZ

7.00 zł

Jedno z dwóch - żółta kaczuszka i piłeczka z szalikiem POLSKA do zabawy zarówno podczas kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka. Te wesołe, piszczące zwierzaki doskonale nadają się również do zabawy na piasku. Bezpieczne materiały i nietoksyczne farby użyte do produkcji piszczków pozwalają też im pełnić rolę swoistych gryzaków w okresie ząbkowania maluszków. 

Ręcznie malowane zabawki typu PISZCZEK firmy HENCZ są produkowane z surowców niemieckiej firmy BASF i nie zawierają nawet śladowych ilości ftalanów.

Piszczki to miękkie zabawki przeznaczone dla najmłodszych od 0+

Firma postępuje zgodnie ze swoją ideą  " ......dla bezpiecznej zabawy Twojego dziecka ". 
 Dowodem jakości naszych wyrobów są pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzanych przez Inspekcję Handlową  w Polsce oraz niezależne akredytowane europejskie instytuty certyfikujące.
Wszystkie artykuły produkowane przez firmę HENCZ są zgodne z normą bezpieczeństwa dla wyrobów dziecięcych EN 71. 

Zdjęcia: