Gryzak lodowy Jabłuszko BabyMix

Gryzak wodny Jabłuszko o chropowatej powierzchni i dziurką w środku, co ułatwia uchwycenie gryzaczka w malutkie raczki, doskonale koi ból obolałych dziąsełek oraz zaspokaja potrzebę gryzienia i ssania ząbkującego dziecka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BabyMix

2.50 zł

Łatwe do uchwycenia w malutkie rączki, śliczne zielone Jabłuszko z dziurką w środku to gryzak niezbędna dla Twojego maluszka. Wykonany z miękkiego tworzywa umożliwiającego schładzanie w lodówce /ale nie w zamrażalniku/ ukoi obolałe dziąsełka i dostarczy dziecku wiele radości.

Gryzak wodny Jabłuszko o chropowatej powierzchni skutecznie ukoi ból dziąseł dziecka w okresie ząbkowania i zaspokoi potrzebę gryzienia i ssania. Jest wykonany z bezpiecznego dla  niemowląt, miękkiego tworzywa. Można go schładzać w lodówce, co wydatnie podnosi jego efektywność. Łatwy do uchwycenia w malutkie rączki Twojego bobasa doskonale spełnia swoją rolę zarówno podczas wyżynania się przednich jak i pozostałych ząbków.

Gryzak wodny Jabłuszko jest łatwy do utrzymania w czystości. Należy go myć szczoteczką z dodatkiem środków dla niemowląt, obficie płukać i wyparzać - nie gotować.

Zabawka przyjazna dzieciom - posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

Wiek: 0m+

Zdjęcia: