Geomag World Castle Basic163el 4+ szwajcarskie klocki magnetyczne

Zestaw szwajcarskich magnetycznych klocków konstrukcyjnych z panelami Geomag  World Castle Basic pozwoli Twojemu dziecku zbudować wspaniały zamek, taki jakie budowano w dawnych czasach, w których mieszkali dzielni rycerze i piękne księżniczki.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: GEOMAG

133.00 zł

Promocja! stara cena: 159 zł

     Geomag to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Szwajcarskie klocki konstrukcyjne serii Geomag World pozwala ci wykorzystać magnetyczne klocki Geomag do tworzenia budynków z twoich marzeń przedstawionych na obrazkach lub według własnego pomysłu 

Dzięki panelowym klockom Twoje dziecko zbuduje wspaniały zamek może również stworzyć maszynę oblężniczą i bawić się w atakowanie zamku gdzie bronić go będą mieszkający tam rycerze.  

Zabawa klockami rozwija kreatywność i zdolności manualne Twojego dziecka.
Dzięki swojej oryginalności na pewno przyciągną one uwagę Twojego dziecka i zajmą je na wiele godzin. 

W skład zestawu wchodzą też naklejki, którymi Twoje dziecko dowolnie może ozdobić panele, będzie to dodatkowe uatrakcyjnienie wspaniałej zabawy z magnetycznymi klockami Geomag.

 Geomag to wspaniała zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej innowacyjności. Łącząc magnetyczne pałeczki z niklowanymi kulkami, możemy w bardzo prosty sposób budować trójwymiarowe obiekty i przedmioty. Jedynym ograniczeniem jest tu nasza własna fantazja.

 Klocki magnetyczne  Geomag nie są produkowane w Chinach, lecz w Szwajcarii.

Zapewnia to dostosowanie norm produkcyjnych do najnowszych dyrektyw Unii Europejskiej, jest gwarancją nietoksyczności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiałów. 

Na tle innych klocków magnetycznych wyróżnia je także siła magnesu i solidność wykonania. 

Dlatego też klocki Geomag charakteryzują się łatwością łączenia elementów i wytrzymałością budowanych konstrukcji, nawet przy ich dużych rozmiarach.

Odpowiednio dostosowana siła przyciągania pozwala również na wykorzystanie pola magnetycznego do wprowadzania konstrukcji w ruch wirowy wokół własnej osi.

 Zalety klocków magnetycznych:
Klocki Geomag pobudzają do konstruowania unikalnych form, rozwijają kreatywność.
Pomagają zrozumieć podstawy geometrii, matematyki, chemii oraz zasady przyciągania pola magnetycznego, budowy atomu i struktur układu cząsteczek.
Pomagają rozwijać dzieciom i dorosłym ich własne umiejętności manualne i umysłowe.
Magnetyczne klocki Geomag  sprawią ogromną frajdę Twojemu dziecku i zapewnią mu cudowną zabawę na wiele godzin, a przy okazji wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywnego myślenia, które to umiejętności przydadzą się mu w przyszłości.

Wymiary opakowania: 42cm x 26cm x 5cm 

Wiek 4 - 12 lat  

Zdjęcia: