Gadający Bunga Lwia Straż światło dżwięk Król Lew j.ang Disney

Duży interaktywny gadający po angielsku pluszowy bohater kreskówki Lwia Straż to mięciutką bezpieczna przytulanką nawet dla najmłodszych dzieci gdyż nie posiada małych elementów a oczy i nocek są wyszyte.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Simba

89.00 zł

Promocja! stara cena: 99 zł

W dniach 6.10.2020 - 23.10.2020 przebywamy na urlopie, wszelkie zamówienia zostaną zrealizowane po 23.10.2020. W razie pytań prosimy o kontak telefoniczny: 519 541 518

Mówi, gwiżdże i świeci się, zawiera cztery charakterystyczne dla tej postaci frazy. Zabawka mówi po angielsku. Efekty dźwiękowe i świetlne możliwe są dzięki wymiennym bateriom mieszczącym się w kasetce schowanej w brzuszku lwa - rodzic może zmienić baterię po jej wyczerpaniu.
Pluszowy miodojad Bunga z kreskówki Lwia Straż wykonany jest z przyjaznych dla dzieci materiałów.
Pluszak uroczo się uśmiecha, gotowy, by przeżyć nowe przygody na Lwiej Ziemi.
Maskotka przedstawia jednego z głównych bohaterów bajki Lwia straż, czy ratela Bungę, członka tytułowej Lwiej straży. Pluszak został wyposażony w efekty dźwiękowe, które uruchamia wciśnięcie znajdującego się na ramieniu Bungi symbolu Lwiej straży. Po naciśnięciu, symbol ten podświetli się zielonym światełkiem, a dzieci będą mogły usłyszeć energetyczne okrzyki Bungi i jego wesoły śmiech.

Maskotka Bunga jest w pozycji stojącej, a także potrafi samodzielnie stać. Wykonano ją z przyjemnego w dotyku materiału. Oczy, nosek i usta maskotki zostały wyszyte w materiale, dzięki czemu pluszak ten jest bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci.
maskotka wyposażona w efekty dźwiękowe i świetlne

    zabawka wymaga użycia 2 baterii AAA / R03 (w zestawie)
    zabawka nie posiada polskiej wersji językowej
    wymiary opakowania: 32 x 25,2 x 18 cm
    wymiary Bungi: 32 x 22 x 14 cm
    zabawka bez ograniczeń wiekowych

Ta urocza maskotka z pewnością zachwyci każdego malucha, który uwielbia bajkę Lwia straż i przygody jej członków. Dzięki niej dzieci będą mogły odgrywać ulubione sceny z serialu, a nawet wymyślać zupełnie nowe przygody dla Bungi i jego przyjaciół. Mięciutki Bunga szybko stanie się ulubioną przytulanką każdego malucha. 


https://youtu.be/Yh4ZvmUtbsY 

https://youtu.be/YzoM9527XnA

https://youtu.be/Hn8fLD_ytKg

https://youtu.be/42Arky1-dXI?list=PL-ZMdmHi13WT0ATvZ6icjK1XfSs3OIN_w

https://youtu.be/yw_W55V975A

Pluszowa maskotka Ratel Bunga została stworzona przez niezwykle popularną i cenioną za wysoką jakość zabawek firmę Simba. Zabawka ta powstała na podstawie amerykańskiego serialu animowanego dla najmłodszych, wyprodukowanego przez Disney Junior, o tytule "Lwia straż" (ang. The Lion Guard). Lwia straż jest kontynuacją pełnometrażowego filmu animowanego Disney'a z 1994 roku pod tytułem "Król Lew" (ang. The Lion King).

Zdjęcia: