Edukatki zabawy przy muzyce płyta CD książeczka, babymusic

Edukatki czyli zabawy przy muzyce to 25 zabaw rytmiczno-ruchowych działających niezwykle stymulująco na rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dziecka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: babymusic

29.00 zł

Promocja! stara cena: 35 zł

Edukatki czyli zabawy przy muzyce to 25 zabaw rytmiczno-ruchowych działających niezwykle stymulująco na rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dziecka.

Razem z Edukatmi m.in. wyruszycie do Turcji, zamienicie się w stwory, będzie poszukiwać dźwięków, turlać się, poznacie afrykańskiego słonia, usłyszycie odgłosy starego, skrzypiącego domu i zobaczycie wzburzone morze...

Edukatki nie są zwykłą płytą do słuchania. To gotowe scenariusze zabaw umuzykalniających wraz z podkładem muzycznym, do wykorzystania podczas wspólnych zabaw zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Idealny dla dzieci w wieku 3-6 lat. Edukatki polecamy szczególnie tym rodzicom lub opiekunom, którzy nie posiadają wykształcenia muzycznego.

Zabawy i ćwiczenia rytmiczno-ruchowe proponowane w Edukatkach oprócz zaspakajania naturalnej potrzeby ruchu dziecka wyrabiają jednocześnie spostrzegawczość, skupienie i szybką reakcję. Aktywizując umysł dziecka wspomagają jego koordynację, mobilizują do konkretnego działania i wykształcają umiejętność samoopanowania.

Wszystkie utwory zawarte na płycie mają działanie muzykoterapeutyczne. W Edukatkach pojawią się dźwięki wielu instrumentów m.in.: fletu poprzecznego, oboju, puzonu, trąbki, marimby, saksofonu, klarnetu i harfy.

 

Lista utworów:

1. Odgłosy

2. Gimnastyka stóp

3. Leniwce

4. Wyprawa w góry

5. Oberek

6. Muzyczny malarz

7. Wzburzone morze

8. Pastuszek i owieczki

9. Wesoła układanka

10. Papużki

11. Muzyczne masaże

12. Aladynowe piórko

13. Piłeczki

14. Polana dźwięków

15. Zabawa z afrykańskim słoniem

16. Wirujące serpentynki

17. Festyn

18. Historia

19. Zabawa z perkusją

20. Perkusja ciała

21. Gimnastyka

22. Stwory

23. Pobudka niedźwiadka

24. Chmura i śnieg

25. Motyl

 

Zdjęcia: