Edukacyjna Mama Sowa z dzieckiem dźwięk Skip Hop

Edukacyjna pluszowa Sowa uczy rozpoznawania kolorów i kształtów stymuluje rozwój słuchu oraz wspomaga rozwój poznawczy i emocjonalny małych dzieci.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: SKIP HOP

86.00 zł

Przytulanka szeleści, piszczy i grzechocze, w kieszonce na brzuszku chowa swoje dziecko,w lewym skrzydle sowy ukrywa się duże bezpieczne lusterko (maluszki uwielbiają zaglądać do lusterek), a do nóżek ma przymocowany drewniane kółeczko i charakterystyczny gryzaczek w kształcie listka.
Mała Sówka idealnie pasuje do małych rączek – dziecko może więc ćwiczyć swoją sprawność manualną - chwytając miniaturkę, wkładając do kieszonki i ponownie ją wyjmując lub objąć skrzydłami, na końcach których znajdują się rzepy.

Zabawka na każdym etapie rozwoju dziecka zaskakuje nową funkcjonalnością i dzięki temu Twój Maluszek będzie się nią długo bawić ucząc się coraz to nowych rzeczy. Potem, gdy dziecko będzie już starsze, Mama Sowa będzie wspaniałą ozdobą dziecinnego pokoju.

Reasumując;
to wspaniała zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą o najmłodszych – Dzieci mogą z niej korzystać już w pierwszych miesiącach swojego życia;
stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku;
rozwija zdolności motoryczne i manualne;
posiada 10 różnych wariantów zabawy;
wykonana jest z  przyjemnych w dotyku materiałów – mięciutkiego weluru i wzorzystej bawełny;
nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV;
mierzy 17×20 cm;

Zdjęcia: