Dziennik MALUSZKA CZAS plan aktywności dzień po dniu Sierra Madre

Maluszka Czas to dzienniczek dla młodych mam, który pozwala zapisywać aktywność dziecka oraz zawiera wskazówki i porady dla mam i tatusiów

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Sierra Madre

20.00 zł

Maluszka Czas Plan Aktywności Dzień po Dniu. 

Maluszka Czas to dzienniczek dla młodych mam i tatusiów, pomagający uporządkować wszystkie informacje o Twoim noworodku w jednym miejscu:
Pozwala szybko zanotować w jednym miejscu najważniejsze aktywności malucha w trakcie dnia i nocy:  godziny spania, czas i sposób karmienia, zmiany pieluszek i wiele innych. Dodatkowe miejsce na notatki pozwoli zapisać przełomowe wydarzenia w życiu Twojego dziecka. 

Dzienniczek jest bardzo przydatny podczas wizyt u lekarza lub podczas przekazania dziecka pod opiekę niani. Regularne notowanie pozwoli Ci lepiej poznać Twoje maleństwo a dzięki temu wykryć każdą nieprawidłowość.

W dzienniczku znajduje się także Niezbędnik Mamy – zestaw najważniejszych informacji niezbędnych w pierwszych miesiącach życia, opracowany przez Panią Magdalenę Kukulską, uznawaną za jedną z najlepszych położnych w kraju. Ta wspaniała książeczka pozwoli Ci lepiej zorganizować opiekę nad dzieckiem w pierwszych miesiącach życia.

Posiada niewielkie wymiary 15x15 cm, dzięki czemu można ją zabrać wszędzie i jest zamykana na gumkę.

Taka książeczka to wspaniały pomysł na prezent dla świeżo upieczonej Mamy.

 Jeśli szukasz sposobu na rozkodowanie rytmu dnia swojego dziecka, a przy okazji chcesz uporządkować swój dzień i złapać chwilę dla siebie, to jest to strzał w dziesiątkę! W chaosie nowych wrażeń, burzy hormonów czy nieprzespanych nocy każda mama i tata znajdzie w tym wyjątkowym dzienniczku pomocne narzędzia. Gorąco polecam wszystkim świeżo pieczonym rodzicom!
Magdalena Kukulska – położna, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny IBCLC, CDL, prowadzi Centrum dla Kobiet aKuku w Warszawie, pracuje w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie.

Tylko osoba najbliższa dziecku jest w stanie notować jego rozwój dzień po dniu, zmiany w zachowaniu i drobiazgi, których lekarz nie jest w stanie wychwycić w trakcie okresowej kontroli. Polecam ten dzienniczek wszystkim rodzicom, którzy chcieliby na bieżąco śledzić i wspomagać rozwój swojego dziecka.
Zofia Zięba – lek. med., pediatra, od lat pracująca na oddziale dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. 

Zdjęcia: