Drewniana książeczka SAFARI Skip Hop

Inna niż wszystkie książeczka Safari kryje w sobie mnóstwo interesujących niespodzianek. Książeczka jest dwustronna, z jednaj strony poznajemy zwierzątka a z drugiej odkrywamy słowa i liczby.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: SKIP HOP

55.00 zł

Wspaniała zabawa dla wszystkich maluszków!

Drewniana książeczka Safari to nauka i zabawa w jednej, kolorowej zabawce.

Odchylane trójkąciki ukazują zabawne zwierzaki z ich angielskimi nazwami, cyferki oraz piękne Safari. Książeczkę można otwierać na wiele sposobów tworząc kolorowe kombinacje obrazkowe.

Otwieramy, zamykamy i bez końca odkrywamy! Drewniana książeczka SKIP HOP Safari kryje w sobie mnóstwo interesujących niespodzianek. Książeczka jest dwustronna, z jednaj strony poznajemy Safari zwierzątka a z drugiej strony odkrywamy słowa i liczby.

https://youtu.be/i1g8uyjctI4

Drewniana książeczka to nauka i zabawa w jednej, kolorowej zabawce. Odchylane trójkąciki ukazują zabawne zwierzaki z ich angielskimi nazwami, cyferki oraz piękne Safarii.  Książeczkę można otwierać na wiele sposobów tworząc kolorowe kombinacje obrazkowe.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły roczek.
Książeczka została zrobiona z drewna i ozdobiona jest nietoksycznymi farbami - jest więc całkowicie bezpieczna dla maluszków.
Rozmiar: 20x 1x 20


Drewniana książeczka Safari to wspaniała zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą o małych dzieciach nauka słów i liczb jest pełna niespodzianek jest wykonana z wysokiej jakości drewna i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV;
produkty zgodne z normami EN71 i ASTM;
wiek: 12m +;
książeczka mierzy 20 x 1 x 20 cm;
można ją skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z serii SAFARI

Zdjęcia: