Dencing Twister mata gimnastyczna taneczna

Mata muzyczna gra zręcznościowa dla dzieci małych dużych a nawet dla dorosłych, gra rodzinna lub w gronie przyjaciół. 5 poziomów trudności.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: RAMIZ

55.00 zł

 DANCING CHALLENGE – muzyczna wersja Twistera zakręceni w kolory idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą.
Głównym zadaniem będzie utrzymanie równowagi stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty z określonymi symbolami - cyframi, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy !

Mamy okazję zaproponować państwu nasz najnowszy wynalazek – prawdziwe taneczne wyzwanie dla wytrwałych – Dancing Challenge.
Ta niezwykła mata muzyczna to gra stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich.
Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.

 Mata dostarczy Waszym pociechom mnóstwo zabawy w trakcie której usprawnią swoje mięśnie, poprawią zwinność, giętkość i elastyczność.
Zadaniem graczy jest umieszczanie ręki lub nogi (a konkretnie dłoni lub stopy) na wskazanym przez panel sterujący symbolu – cyfrze na macie.
Jeśli w twistera gra więcej niż dwóch graczy, gra stanie się jeszcze ciekawsza.
W takim przypadku, można wykonywać ruchy na zmianę – będzie trudniej i ciekawiej.
Gdy gra więcej osób można podzielić się na drużyny.
Każda odmiana i pomysł urozmaici tylko rozgrywkę.

Gra posiada 5 poziomów trudności.
I poziom - musisz skupić się na panelu sterowania, obserwuj go, a on Ci wskaże który z symboli musisz nacisnąć na macie.
Ten poziom trwa przez 1 minutę. Podczas gry możesz popełnić 7 błędów, jeśli popełnisz mniej niż 7 pomyłek, automatycznie przejdziesz do następnego poziomu gry.
II poziom - polega na zmianie tempa w jakim będą pojawiały się wskazówki świetlne, będzie on krótszy co oznacza trudniejszą grę.
III poziom - na tym poziomie gry mogą się pojawić dwie świetlne wskazówki w tym samym czasie.
VI poziom – zasady gry pozostają takie same co w trzecim poziomie, na panelu starowania pojawiać się mogą teraz równocześnie 3 światełka, będziesz musiał użyć swoich dłoni i stóp równocześnie aby nacisnąć wskazane symbole na macie.
V poziom(ostatni) – zasada gry pozostaje ta sama jak w poprzednim poziomie gry, na panelu starowani pojawić się mogą teraz równocześnie aż 4 światełka, więc gra stanie się trudniejsza.

 Zapraszamy do podjęcia wyzwania !!!

W SKŁAD GRY WCHODZI:
- kolorowa mata,
- panel sterowania na grze,

Wymiary maty:
ok. 86 cm x 86 cm.

PANEL STEROWANIA zawiera:
- ekran,
- głośnik,
- włącznik zasilania „ON/Off”.

 Zabawka doskonale dopasowuje się do małych rączek i zmysłów maluszków.
Została skonstruowana z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek.

Zabawka zasilana jest 3 bateriami typu AA (brak w zestawie).

Mata Dancing Challenge – wyłączy się automatycznie po 2 minutach nie używania.

Zdjęcia: