Butelka antykolkowa AVENT 260ml 2szt niebieskie, różowe

Bezpieczne dla niemowląt butelki antykolkowe bez bisfenolu A o pojemności 260ml AVENT - 2szt  -można też kupić 1 butelkę za połowę ceny zestawu

 Dostępne są butelki w kolorze niebieskim  i różowym

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Philips Avent

35.00 zł

Butelki antykolkowe ułatwiają łączenie karmienia piersią i butelką. Dzięki smoczkowi przypominającemu kształtem brodawkę sutkową, dziecko może naturalnie przyssać się do butelki jak do piersi. Wyjątkowe i wygodne płatki zapewniają miękkość i elastyczność smoczka. Zaawansowany system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu sprawia,  że powietrze nie dostaje się do brzuszka dziecka tylko pozostaje w butelce a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu.
    Nie zawiera bisfenolu A
Cechy produktu
System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności*
W przeciwieństwie do innych butelek dla niemowląt butelki Avent  są wyposażone w smoczki ze zintegrowanym systemem antykolkowym o klinicznie potwierdzonym działaniu, co ułatwia poprawne złożenie butelki.
Gdy karmisz dziecko, wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.
Dziecko może kontrolować wypływ pokarmu, co powoduje ograniczenie ulewania, odbijania i gazów
Wyjątkowy zaworek smoczka zgina się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co pozwala ograniczyć przejadanie się, odbijanie i ulewanie mleka oraz powstawanie gazów.
Szczelność zapewnia przyjemne karmienie
Butelkę zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu karmienie staje się prawdziwą przyjemnością.
Szeroka szyjka i zaledwie kilka części — łatwe czyszczenie
Naszą butelkę można w prosty sposób szybko i dokładnie wyczyścić — ma szeroką szyjkę i zaokrąglone brzegi oraz składa się z zaledwie czterech części. Możesz mieć pewność, że butelka Twojego dziecka jest naprawdę czysta.
Zaledwie kilka części dla ułatwienia i przyspieszenia montażu - butelka ma zaledwie cztery części, dzięki czemu jej złożenie jest dziecinnie proste.
Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie
Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

Zdjęcia: